Tibia

Forum poświęcone Tibii oraz OTS

Ogłoszenie

Witaj przybyszu!

#1 2010-12-23 21:09:45

 BigStone

Nowinka

Skąd: Polska wolny Kraj
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 17
Punktów :   13 

Układ i rozwój Forum.

Witam.

Pomyślałem na temat rozbudowania forum.

Propozycje:
Dodanie więcej grafiki kolorów życia itp.
Usunięcie niepotrzebnych Tematów w Indexie jak np. Profesje.
Dodanie różnych nowych efektów graficznych jak i tekstowych.
Zadbanie i ogarnięcie tego forum tzn. przeglądanie , look co się dzieje itp. przez Administratora.
Dodanie Rang Graficznych.
Usunięcie dodawania animowanych obrazków, syngatur itp. np. Możliwość tylko dla osób powyżej 100 postów i  wyższych rang.
Sprawiło by to szybsze i stabilniejsze działanie i nie przeciążanie forum.
Przeniesienie forum na bardziej stabilniejszy silnik.


Proszę Administratora o poważne przeczytanie tego postu i podjęcia działań zmierzających ku stabilności i niezawodności forum.

Pozdrawiam.

Jeśli macie jakieś propozycje , zmiany , skargi , błędy dotyczące układu tego forum pisać w tym Temacie.

"Myślę że dobrze trafiłem na to forum. Ze mną to forum będzie traktowane w inny sposób."

Myślę że regulamin napisany przez użytkownika "Falcomis" jest trochę bez sensu.
Postanowiłem napisać nowy staranny Regulamin Tego forum.

Regulamin pojawi się niebawem w tym Temacie.

Po dodaniu nowego regulaminu proszę o sprawdzenie przez moderatorów i Administratora tego Forum oraz jeśli regulamin będzie lepszy od tamtego , przeniesienie go w prawidłowe miejsce a usunięcie starego.


Dziękuję.

Pozdrawiam.


"Myślę że dobrze trafiłem na to Forum. Dzięki mnie i moim pomysłom to Forum stanie się stabilniejsze i bardziej gotowe do podejmowania następnych działań."

Ostatnio edytowany przez BigStone (2010-12-24 10:53:18)


http://r9.fodey.com/2138/80467a24935e467ca0ef5a1a384b8683.0.gif

Offline

 

#2 2010-12-23 21:51:55

 BigStone

Nowinka

Skąd: Polska wolny Kraj
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 17
Punktów :   13 

Re: Układ i rozwój Forum.

REGULAMIN FORUM


Forum jest przeznaczone do użytku konsultowania się z innymi osobami oraz pisania odpowiednich tematów związanych z grą o nazwie "TIBIA" jeśli nigdy nie spotkałeś się z tak ową grą lub nigdy nie miałeś doczynienia
z jakimkolwiek Forum i nie wiesz co to zasady to wyłącz natychmiast tą stronę i poszukaj sobie innego forum lub zrób własne z własnymi zasadami.

1. ZASADY FORUM.

Jeśli bardzo chcesz uczestniczyć akurat w tym forum a nie masz pojęcia o nim nic to starannie przeczytaj cały regulamin.
Najważniejszą zasadą tego forum jest staranność , dbanie o czystość , brak spamu , zainteresowanie , bycie aktywnym na forum.

^^Jeśli nie rozumiesz jakiegoś z  zasad/słów znajdujących się powyżej poszukaj w wyszukiwarce.

Każdy kto uczestniczy w tym forum , jest aktywny wkłada wszelkie starania i prace może być nagrodzony wyższą rangą i możliwością nowych prac i zmian w swoim profilu i na forum.

Pamietaj. Jeśli masz jakiś problem lub nie jesteś za bardzo rozgarnięty na forum nie zniechęcaj się tylko zadawaj pytania Moderatorom lub Administratorowi tego Forum.

Pamiętaj zawsze przestrzegaj wszystkie zasady i nie zniechęcaj się po pierwszej minucie lub dniu korzystania z tego forum ponieważ możesz się wiele nauczyć , porozmawiać z innymi , porozmawiać o tibii ,
zgłosić jakiś download itp.

Pamiętaj zawsze jak wstawiasz jakiś plik do ściągnięcia to musisz dać do niego SCANA najlepiej w tym samym poście co plik.

_________________________________________________________________________________________
Proszę o sprawdzenie regulaminu przez Administratora , dodanie poprawek , poprawienie układu lub dodanie czegoś ważnego z innego regulaminu.

Pozdrawiam.


"Myślę że dobrze trafiłem na to forum. Będę uczestniczył w dodawaniu poprawek i grafiki."

Ostatnio edytowany przez BigStone (2010-12-24 10:54:39)


http://r9.fodey.com/2138/80467a24935e467ca0ef5a1a384b8683.0.gif

Offline

 

#3 2010-12-24 11:58:08

 BigStone

Nowinka

Skąd: Polska wolny Kraj
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 17
Punktów :   13 

Re: Układ i rozwój Forum.

Witam.


Jeśli ten wątek znalazł się w złym miejscu przez moją pomyłkę proszę Administratora lub Moderatora o przeniesienie tego całego wątku z postami do "Propozycje Nr I"

Przepraszam za Pomyłkę.

Pozdrawiam.


"Myślę że dobrze trafiłem na to Forum. Ze mną to forum stanie się bardziej stabilniejsze i gotowe na wprowadzenie nowych zmian."


http://r9.fodey.com/2138/80467a24935e467ca0ef5a1a384b8683.0.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fmgroupslask.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.bijoux.pun.pl www.naruto-the-setting-dawn.pun.pl www.1hpkrasiniak.pun.pl