Tibia

Forum poświęcone Tibii oraz OTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj przybyszu!

#1 2006-05-19 18:00:06

Falcomis

Pan

2498820
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Opis

Paladyni sa wojownikami walczaczmi na odleglosc - np. walą z luku, kuszy , włoczni itp. Jest to moja ulubiona profesja bo uwielbiam walke na odleglosc xP. Jesli chcesz zostac palem musisz byc bardza cierpliwy z powodu bardzo nudnego i meczacego treningu xO. Jesli lubisz grac na szybko to najlepiej wybierz sorcerera. Na poczatku najlepiej chodzic na trole i zdobyc gdzies tak okolo 50 spearow potrebnych do treningu. Gdy juz nabijesz .. chm.. 15 lv i skile okolo 50 / 50 kup exure gran, kusze lub luk , amunicje i smialo mozesz chodzic np. na dwarf guardy. Dalejto juz tam od was zalezy co bedziecie robic xD Powodzenia.
PS Moze jutro zrobie opis innej profesji bo teraz juz mi sie nie chce xD


Mam surowe zasady i ustalony cel.

Offline

 

#2 2008-05-23 00:03:29

k3tchuP

Nowinka

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opis

Ciekawy wyklad ;p . Pall rzadzi xD


http://www.pudliszki.pl/upload_module/wysiwyg/logo%20pudliszki.jpg
http://r5.fodey.com/19a82c3896c44442381275a3a72d608fe.1.gif

Offline

 

#3 2008-05-31 08:18:44

Xevery

Nowinka

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Opis

Nom.. tylko ja polecam dobic tak 8 lvl ... pozbierac speary => dobic skill 50/40
potem wbic 10 lvl...  skille 60/45  - nadal spearami
teraz polecam wbic 15 lvl.. zakupic kamyki i dobic to 70+/50+


Polecam forum:         http://www.xevery.pun.pl/forums.php

Offline

 

#4 2008-06-16 20:54:32

Kanderos

Nowinka

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Opis

Zgadzam Się z tym Dla palka trzeb poświęcić dużo czasu na skilowanie a tak pozatym większosc druidow i magów boi się Palka Ponieważ maja dobre skile to większe obrazenia zadają A palka wcale niełatwo Zabić chyba że pomagaja mu z 4 Kolegów Druidów Sorcererów to można coś zdzialać

Offline

 

#5 2008-06-27 13:35:37

BestX

Nowinka

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: Opis

jak dla mnie palek jest jednym z lepszych postaci chodź teraz gram sorkiem i powiem szczerze żę zdarza mi się z sd walnąć więcej niż palkiem o tym samym levelu z assassin stara ;p

Offline

 

#6 2008-07-01 23:22:43

Andzia

Nowinka

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Opis

mitro napisał:

Paladyni sa wojownikami walczaczmi na odleglosc - np. walą z luku, kuszy , włoczni itp. Jest to moja ulubiona profesja bo uwielbiam walke na odleglosc xP. Jesli chcesz zostac palem musisz byc bardza cierpliwy z powodu bardzo nudnego i meczacego treningu xO. Jesli lubisz grac na szybko to najlepiej wybierz sorcerera. Na poczatku najlepiej chodzic na trole i zdobyc gdzies tak okolo 50 spearow potrebnych do treningu. Gdy juz nabijesz .. chm.. 15 lv i skile okolo 50 / 50 kup exure gran, kusze lub luk , amunicje i smialo mozesz chodzic np. na dwarf guardy. Dalejto juz tam od was zalezy co bedziecie robic xD Powodzenia.
PS Moze jutro zrobie opis innej profesji bo teraz juz mi sie nie chce xD

Raz piszesz z polskimi znakami, raz nie, jest to bardzo drażniące Kusza i włócznia to, to samo. Nie ma 3 broni do wyboru. Na odległość walczy także Mag i Druid. Trening u Palla nie jest tak męczący i długi, jak u Knighta, ponieważ skilluje 3x szybciej. "HM" nie "Chm" Na 15lvl na Gurdy? Powodzenia. Strasznie słaby opis. Muszę się wziąć za każdą profesję i napisać poradniki, bo jak widzę, te ubogie opisy to mnie nerwica łapie


My one regret in life is that I am not someone else.

Offline

 

#7 2008-07-02 16:46:48

Kanderos

Nowinka

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Opis

Tak Tylko żeby Wyćwiczyć palka na ten no 30 lvl trzeba sie trochę namęczyć aby Miał Dobre Skile A zarazem Dobre Eq więc A to kto w jaki sposób będzie skilowal to nie moja sprawa ale skile powinne  być takie jak Ma knight mimo ze to nie bloker ale może mieć i to mu ułatwia expa

Pozdro.

Offline

 

#8 2008-08-03 21:44:41

Raket

Nowinka

Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opis

Fajny poradnik tylko szybko go kończysz napisz coś o grze PVP z chęcią bym poczytał kilka fajnych technik

Offline

 

#9 2008-08-28 14:21:32

Dastex

Nowinka

Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opis

Xevery napisał:

Nom.. tylko ja polecam dobic tak 8 lvl ... pozbierac speary => dobic skill 50/40
potem wbic 10 lvl...  skille 60/45  - nadal spearami
teraz polecam wbic 15 lvl.. zakupic kamyki i dobic to 70+/50+

racja jak już mamy te skile to wbijamy 20 lv dalej zbieramy lub kupujemy kamyki i skillujemy do 90+/65+ a jak mamy takie skille to gra sie robi piękna wtedy można grać xD
Pamiętajcie że pall nie jest blokerem i żadko sie zdaża że wali na czołówe więc nie musi mieć full wypas eq (golden legs , rh , mpa , softy) mojim zdaniem lepiej jak pallki mają lekkie eq (bohy , blue robe , [tu zależy co chcecie] plate legi (wystarczą) warrior helmet a jak walimy z np. starów lub speary to dwarven shield  więcej capa jest wtedy i mniej kasy trzacimy kiedy giniemy bo jak mamy np. blue robe za np 5 k (przykład) a jak mamy mpa za 500k xD wiec ruznica jest nieco.
Teraz mi sie przypomniało jak kiedyś były teksy najgorsza profa jaka może być to knight i pall a teraz każdy prawie gra pallkiem nawet hight lv mają nooob chara palla ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.erableacha.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.inspire.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.adelis.pun.pl